افسونک

افسونک
ورود شما به افسونک را خیر مقدم عرض می نماییم.
به دلیل بروز بودن سایت لطفا از سایر صفحات وب هم دیدن نمایید.

تبلیغات هزینه نیست بلکه زمینه سازی برای معرفی وب خود به دیگران و درآمد زایی برای شماست .

نويسندگان
علیرضا
تبلیغاتدانلود آهنگ جدید بروبکس و گامنو عین مامان منه

سوپرایز بزرگ صبا موزیک ، دانلود آهنگ جدید بروبکس و گامنو عین مامان منه با بهترین کیفیت و لینک مستقیم

[ به همراه موزیک ویدیو ]

Download New Song By Barobax And Gamno Called Eyne Mamane Mane Whit Text On Saba-Music

 

متن آهنگ بروبکس و گامنو عین مامان منه

همه میگن ماله همه میگن عاشق منه
میگن هم فاز منه همه میگن اون زنمه
چرا انقدر ناز می کنی
یه پارچه اقا مثل من کو
همه دخترا ارزو دارن
شوهرشون مثل من بود
چرا داری از اینجا میری
حالا ک شده وظع من توپ
اگه بمونی پیشم قل میدم
میشم بچه دار زود
اره پاره تنه منه
بابا خفن تر از خوده من
اصلا عین مامانه منه
ینی بهتر تر از همه
عشقمو وجودمو جم نکن نرو
به جاش با همیم هر هفته پنشبنه رو
نگو نه نگو نه نگو نه این دفه رو در نرو
نگو نه نگو نه بگو بله رو
همه میگن ماله همه میگن عاشق منه
میگن هم فاز منه همه میگن اون زنمه
ده شصتا ک بلدیم
دختر پسر تو بازی وسطی
همه حال میکردیم میخندیدم
یهو کمیته ریختو ما هم در رفتیم
نگم واست از تیپ دهه دهفتادی
اوجه لباسه های جوادی
موی فکل اپل جودی ابودی
پس بیا عوض کنم این ملودی
زمان گذشت ما خفن مفن شدیمو
پول دار شدیمو دختر پسند شدیمو
از اون به بعد خیلی عجیب غریب شدیمو
حالا ک چی بگو ک چی
چرا بازم ناز داری مگه
شک داری بهتر از من نیست
ندیدی میگن افرین
نمره میدن بهم از ده بیست
اگه پایه باشی بسازیم
یه زندگیه بدون ریسک
حالا باز جوگیر نشی بری
هیچ جا بهتر از اینجا نیست
اره پاره تنه منه
بابا خفن تر از خوده من
اصلا عین مامانه منه
ینی بهتر تر از همه
عشقمو وجودمو جم نکن نرو
به جاش با همیم هر هفته پنشبنه رو
نگو نه نگو نه نگو نه این دفه رو در نرو
نگو نه نگو نه بگو بله رو
اصلا عین مامان , اصلا عین مامانه منه
اصلا عین مامان , اصلا عین مامانه منه


تاريخ : سه‌شنبه ٢٩ تیر ،۱۳٩٥ ساعت: ٧:٤٠ ‎ق.ظ ا نویسنده : علیرضا ا نظرات ()
تگ ها : بروبکس ، عینه مامانمه ، گامنو ، آهنگتوکلی: چرا دولت تعداد مدیران خاطی دریافت کننده حقوق‌های نجومی را اعلام نمی‌کند؟


 

 • توکلی: چرا دولت تعداد مدیران خاطی دریافت کننده حقوق‌های نجومی را اعلام نمی‌کند؟
  رئیس هیئت‎مدیره سازمان مردم‎نهاد دیده‎بان شفافیت و عدالت بااشاره به گزارش جهانگیری درباره پرداختی‌های نامتعارف گفت:چرا برای شفافیت بیشتر به جای الفاظ کیفی از عددو رقم برای گزارش‎دادن استفاده وتعداد دقیق مدیران خاطی اعلام نمی‌شود؟
  به گزارش فارس، احمد توکلی رئیس هیئت‎مدیره سازمان مردم‎نهاد دیده‎بان شفافیت و عدالت که در ماه‎های اخیر انتقادها و پیشنهادهایی در زمینه مسایل مالی و اقتصادی به دولت داشته و از سوی جهانگیری نیز با استقبال مواجه شده و به رغم اختلاف سلیقه‎ سیاسی‎، رد و بدل تشکر و قدردانی و تعامل سازنده میان آنها برقرار است، بیانیه اخیر رییس‎جمهور و گزارش معاون اول را در خصوص حقوق‎های غیرمتعارف مثبت ارزیابی کرد و در کانال تلگرام خود آن را عیدی روز فطر رییس جمهور به مردم نامید.

  وی بیانیه رییس‎جمهور و گزارش جهانگیری را دارای نکات خوب و مثبت زیادی دانست و گفت: فارغ از انتقادهایی که در این زمینه به آن اشاره خواهم کرد اما در مجموع اقدام دولت در برخورد با موضوع فیش‎های حقوقی قابل تقدیر است.

  نماینده مردم تهران در مجلس نهم تصریح رییس‎جمهور در خصوص خدشه‎دار شدن رابطه دولت و ملت بر اثر رفتارهای آزمندانه و برداشت‎های نامشروع برخی مدیران را از نکات مهم بیانیه دانست.

  توکلی همچنین استقبال از حساسیت و مطالبه مردم، الزام همه مدیران و مسئولان قوای سه‎گانه به شفاف‎سازی، تنظیم و ارایه لایحه برای رفع مشکلات قانونی‎، دستور شفاف‎سازی حقوق و مزایای دریافتی کلیه مقامات کشوری و لشگری، لزوم تصویب شورای حقوق و دستمزد برای افزایش هرگونه دریافتی و اعلام تصمیم برای ساماندهی «نظام شفافیت اطلاعات » را از نقاط قوت و امیدآفرین بیانیه دکتر روحانی برشمرد.

  وی با تاکید بر اینکه الان زمان مقصر پیدا کردن نیست و باید موافق و مخالف دولت با این پدیده نامیمون مقابله و تهدید را به فرصت تبدیل کنند، گفت: هرچند که پدیده‎های اجتماعی خلق‎الساعه اتفاق نمی‎افتند و برای ریشه‎یابی موضوع باید به گذشته رجوع کرد، ولی مشغول‎شدن به این کار در این شرایط که سیل بی اعتمادی به راه افتاده بود خطای استراتژیک بود که در روزهای اول، دولت و برخی منتقدانش در این دام افتادند ولی بعد تا اندازه زیادی از این روش فاصله گرفتند و در بیانیه رئیس جمهور و این گزارش، به رفع سریع مشکل و اصلاح شرایط پرداختند و به جای اینکه از ناحیه کشف مقصر اقدام کنند، کشف علت کردند. ضمن اینکه دولت با سرعت مناسبی در این زمینه اقدام کرد و در عین حال با دید بلندمدت نیز به موضوع نگاه کرده است.

  رئیس هیئت‎مدیره سازمان مردم‎نهاد دیده‎بان شفافیت و عدالت در خصوص برنامه‎های اعلام شده دولت برای جلوگیری از فساد مالی و اداری افزود: هرچند ممکن است در بعضی مصادیق نکته داشته باشیم ولی دولت، هم زمان حال را در نظر گرفته و هم آینده را و راهکارهای درستی را هم در بیانیه و هم در گزارش ارایه کرده است.

  توکلی تصریح کرد: نکات قابل نقد و اصلاح هم وجود دارد. علی القاعده همان‎طور که جهانگیری نیز در گزارش خود اشاره کرده است تعداد مدیرانی که سوءاستفاده مالی کرده‎اند، زیاد نیست ولی وقتی جهانگیری در گزارش خود با صراحت می‎گوید اطلاعات دقیقی از تعداد مدیرانی که سوءاستفاده مالی کرده‎اند، و میزان برداشت‎های ناصواب به‎دست آمده است چرا برای شفافیت بیشتر به جای الفاظ کیفی از عدد و رقم برای گزارش‎دادن استفاده نمی‎شود و تعداد دقیق مدیران خاطی اعلام نمی‎گردد؟ این کار برای احیاء اعتماد از دست رفته مفید است ولو اینکه این آمار ابتدایی باشد و در بررسی‎های بعدی کم و زیاد شود.

  وی با اشاره به اینکه هر دولتی یک عده منتقد منصف دارد و گروهی هم منتقد بی‎انصاف، بیان کرد: این مردم هستند که متوجه می‎شوند چه کسی چه چیزی را با چه انگیزه‎ای گفته است. تخلف‎های انجام‎شده، ربطی به خط و ربط‎های سیاسی ندارد و به روحیه افراد برمی‎گردد؛ هرچند تجمل‎گرایی اداری، زمینه‎ساز ریخت و پاش است. خیانت‎ها و تخلف‎های انجام‎شده، گرچه به وجود ساختارها و قواعد فسادبرانگیز مربوط است ولی ریشه اصلی آن به اشرافیت خواص در زندگی شخصی و اشرافیت اداری بر می‎گردد. یعنی میل اموال و به مراتب بیشتری، حیف اموال پیدا می‎شود.

  رئیس هیئت‎مدیره سازمان مردم‎نهاد دیده‎بان شفافیت و عدالت به گزارش جهانگیری اشاره کرد و برخورد معاون اول را با موضوع مثبت خواند و اظهارداشت: استناد به دستور رهبری در خصوص شمول همه دستگاه‎ها برای اجرای تصمیمات دولت، لزوم تصویب و تایید همه پرداختی‎ها در شورای حقوق و دستمزد، تاکید بر اجرای عدالت و افزایش اعتماد عمومی، اشاره به اقدام کمیته در حوزه مدیران ارشد و کسانی که آنها بلاواسطه نصب می‎کنند و لزوم بررسی در سایر سطوح سازمانی و بنگاهی، تعقیب توامان عدالت و کارایی و لحاظ نمودن کارایی و تعیین مهلت یک ماهه برای اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری، از جنبه‎های مثبت گزارش ایشان است.

  توکلی افزود: اما ضعف مهم گزارش به مجازات اعلام‎شده در گزارش جهانگیری برمی‎گردد که با جرم هم‎خوانی ندارد. به استناد قانون مجازات اسلامی، نقض قانون جرم محسوب می‎شود نه تخلف؛ آسیب سختی که این حرام‎خواران بر سرمایه اجتماعی وارد کردند و مرتکب خیانت در امانت شدند باید مجازات سخت‎تری داشته باشد و صرفا استرداد دریافتی‎های نامشروع کافی نیست. بعد از آنکه رهبری به عنوان ولی فقیه و حاکم شرع با صراحت تام و تمام انواع مصادیق دریافت‎ها را نامشروع خواندند، چه معنا دارد که ما مرتب بگوییم دریافت‎های نامتعارف؟ در ضمن چه جای استعفاء است؟ استعفاء یعنی آنها ما را قابل همکاری نمی‎دانند. در حالی که نظام و مردم آنان را قبول ندارند و باید عزل بشوند.

  وی تاکید کرد: دستگاه‎های نظارتی در هر سه قوه به وظایف خود درست عمل نکردند و حساسیت‎شان پایین بوده است.

  رئیس هیئت‎مدیره سازمان مردم‎نهاد دیده‎بان شفافیت و عدالت همچنین به بیانیه وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اشاره کرد و گفت: من از موضع‎گیری اخیر آقای هاشمی پس از تذکر رهبری تشکر می‎کنم که برابر مطالبه مردم سر فرود آوردند و بر تعهد به پاسخگویی صریح، شفاف و شجاعانه به افکار عمومی بدون حاشیه‎سازی و شتاب‎زدگی تاکید کردند.

  This entry passed through the Full-Text RSS service - if this is your content and you're reading it on someone else's site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.
  Recommended article from FiveFilters.org: Most Labour MPs in the UK Are Revolting.


تاريخ : یکشنبه ٢٧ تیر ،۱۳٩٥ ساعت: ٤:٢٤ ‎ق.ظ ا نویسنده : علیرضا ا نظرات ()
تگ ها : ترکیه ، آمریکا ، کودتا ، الف


پيوندهای روزانه
امکانات وب